Фахівці назвали продукт, який є найбільш корисним для сніданку. Про це повідомляє портал lady.siteua.

Сніданок-це вкрай важлива запорука бадьорості на цілий день. Ідеальною основою для нього є натуральний йогурт. Медики вважають, що він дозволить підвищити тривалість життя, якщо регулярно його вживати. Це вкрай корисний продукт при тих умовах, якщо він високої якості.

У складі йогурту є пробіотики, які дозволяють поліпшити роботу системи травлення. Зокрема він дозволяє активувати роботу кишечника. Це вкрай важливо для здорового харчування.

Крім цього, в йогурті є кальцій, фосфор і білки.

"Йогурт в цілому зміцнює організм і помітно знижує ймовірність передчасної смерті. Але для цього його необхідно вживати регулярно. Наприклад, на сніданок", - повідомляють британські вчені.

Також регулярне вживання даного продукту дозволяє знизити ймовірність поява ожиріння, метаболічного синдрому.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.