Ольга Сумська розкрила ім'я свого онука і розповів, на кого він схожий. Про це повідомляє портал Today.ua.

Знаменита українська актриса в п'ятдесят чотири роки двічі встигла стати бабусею. У квітні цього року у артистки народився другий онук - перший хлопчик у великій зірковій родині.

Дочка знаменитості Антоніна Паперна проживає в Москві протягом декількох років, тому Сумська не змогла побачити свого онука. Цей син у другому шлюби Антоніни з російським актором Володимиром Ягличем.

Сумська розповіла, що сина звати Данило.

"Ти дивишся на цього ангела і думаєш "нарешті, Господь подарував хлопчика". Все склалося, як хотілося", - розповіла Сумська.

Актриса зазначає, що її онук схожий на обох батьків. Це посилив той факт, що сама Антоніна, на думку Сумської, зовні схожа на чоловіка.

"Хлопчик схожий на них обох. І Євочка, і Данило схожі на своїх батьків, тим більше, що Тоня і Володимир самі схожі", - зазначила вона.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі