Лікарі розповідають, як нестача сну впливає на наше здоров'я. Про це повідомляє портал British Journal Of Nutrition.

Всі чули про те, що норма для людини 7-8 годин в день. Однак стреси, велика кількість роботи часто не дають можливості на повноцінний сон. Лікарі рекомендують пожертвувати багатьом для того, щоб нормально спати, так як недолік сну призводить до найважчих хвороб.

Британські вчені прийшли до висновку, що проблеми зі сном провокують зміну метаболічних і ендокринних процесів. Це збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Зокрема Регулярний недосип легко може привести до інфаркту і іінсульту.

Крім цього, недолік сну призводить до зайвої ваги. Причина в тому, що нестача сну призводить до того, що організм хоче споживати більше калорій, ніж зазвичай.

Крім цього, негативно впливає на стан шкіри. Вона погіршується, і людина починає виглядати набагато старше.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram