Олександр Пономарьова з низкою топових зірок перед Різдвом заспівав відому українську колядку. Відповідне відео з'явилося на його офіційній ютуб-сторінці.

Відомий артист разом з Тіною Кароль, Іриною Білик, Олегом Скрипкою ALEKSEEV, DZIDZIO взяли участь в цікавому проекті. Напередодні Різдва вони виконали відому колядку"Нова радість стала".

Запис нової композиції відбувся в студії"з ранку до ночі". Згодом було випущено кольорове відео.

Пономарьов зазначає, що четвертий рік поспіль перед Різдвом він дарує колядку. При цьому перші дві вітальні він написав сам, вони досі користуються успіхом. Минулого року він виконував знамениту пісню"Добрий вечір тобі, пане господарю". Як бачимо, що другою піснею виявилася також вкрай популярна композиція.

Зірки, які взяли участь у цьому проекті, відзначають, що їм було приємно зробити подарунок для українців.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.