Український уряд вирішив вийти з п'яти міжнародних договорів в рамках СНД. Про це повідомляє портал FaceNews.ua.

Три з них у сфері атомної енергії. Кабмін прийшов до висновку, що слід вийти з так званої гірської хартії держав, яка була підписана двадцять три роки тому.

Крім цього, Україна виходить з угоди про координацію міждержавних відносин держав – учасниць СНД в області використання атомної енергії в мирних цілях, яке було підписано сім років тому.

Також наш уряд денонсує угоду про координацію міждержавних відносин у галузі електроенергетики Співдружності Незалежних Держав.

Пояснювальна записка до проекту постанови говорить, що правова база в Союзі незалежних держав в енергетичній сфері втратила своє значення і потребує перегляду на предмет міжнародних відносин.

Зазначимо, що Україна шість років тому перестала головувати в СНД. Два роки тому наша країна закрила представництво в статутних органах СНД.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.