Мода є не лише на одяг, але й на ялинковий декор. Так, напередодні 2019-го року зелені красуні вбирали у прикраси золотого та червоного кольору.

2020-го був тренд на білий та синій. Ведучі програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Марія Мельник і Григорій Герман з’ясували, як модно зустрічати прийдешній 2021 рік.

новорічна ялинка
новорічна ялинка

Нині люди запрошують спеціальних декораторів, які мінімум за 2 тисячі гривень оригінально прикрасять ялинку заввишки 2 метри. Але можна декорувати новорічне дерево й самому. Найлегший варіант – купити готові прикраси. Але й тут є свої нюанси.

«Краще обирати прикраси не більше 2-х кольорів. Така моя рекомендація – на ялинці не має бути 100 кольорів. Наприклад, можна використати ті ж кольори, які обрав Пантон – жовтий і сірий», – коментує архітектор і дизайнер Сергій Махно в ефірі каналу «Україна».

новорічна ялинка
новорічна ялинка

Пантон – це французький інститут кольору. Щороку він визначає кілька головних кольорів, які будуть у тренді. До його порад прислуховуються дизайнери, декоратори та художники усього світу, аби потім у головних кольорах року випускати колекції косметики, одягу, декору та навіть шпалер! Головними кольорами 2021 року Пантон визначив сріблястий іній та холодний жовтий. Саме в ці кольори нині модно декорувати ялинки в усьому світі.

новорічна ялинка
новорічна ялинка

Проте експерт радить не гнатися за модою, а зважати на глобальні тренди.

«Ми спостерігаємо за трендами, які рухають світ, тобто зараз є тренд екологічності – він найважливіший, – поділився експерт. – Я вважаю, що найкращі іграшки ті, які зроблені власноруч. Можна назбирати шишок, насушити листя і зробити трендову ялинку своїми руками».

новорічна ялинка
новорічна ялинка

А ще експерт пропонує пригадати майже забутий вид українського народного декоративного мистецтва – витинанку. Найпростіші витинанки – сніжинки. Їх вирізати можуть навіть діти. Ще одна ідея – зліпити іграшки. Ліпити можна з борошна та води. Для цього 2 склянки борошна треба змішати з 2 склянками води, склянкою солі, ложкою олії та барвником. Отриману суміш замісити у круте тісто і гайда творити! Таким чином ви не лише зекономите та зробите модний декор, а й отримаєте нагоду чудово провести час з родиною.