Відомий педіатр і блогер Євген Комаровський в образі Діда Мороза привітав українців з Новим роком - він побажав здоров'я і "успішного розмноження".

Євген Комаровський
Євген Комаровський

Ролик з'явився у фейсбуці доктора.

"Я як професійний Дід Мороз, який регулярно Вас з цим святом вітає, повинен констатувати, що ми, напевно, вперше за час всього нашого спілкування маємо такий Новий рік, коли для нас головне не стільки його зустріти, скільки проводити старий. Нехай у нас ніколи не буде року з такою кількістю стресів і випробувань! Давайте хоча б ми з вами зробимо висновок про те, що нам разом легше долати труднощі. Давайте заберемо в Новий рік наші з вами доброзичливі відносини, наше взаєморозуміння, наше небажання шукати один в одному недоліки", - почав вітальну промову Комаровський.

Євген Комаровський
Євген Комаровський

Потім він запропонував в новому році більше любити один одного і дітей, а також дякувати всім, хто хоча б не хоче нам зла, і любити всіх тих, хто хоче нам добра.

"Давайте будемо здорові і ніколи не будемо забувати про головний девіз Діда Мороза доктора Комаровського. Хороші люди повинні розмножуватися! Після багатьох випробувань 2020-го, в новому 2021 році Я бажаю вам здоров'я і успішного розмноження. І будьте разом з нами в рік чудової корови", - завершив привітання педіатр.