Як зазначає волонтерка, бійців було поранено ще до введення режиму припинення вогню.

"Репост, будь ласка. Сьогодні бортом з Харкова знову привезли декілько поранених бійців, двох дуже тяжких одразу відвезли в реанімацію. Ці воїни були поранені до оголошення спинення вогню. Хто не знає, що до перемірія було багато поранених та вбитих українських воїнів. Р

Рівно тиждень назад теж був борт з пораненими, бійці лежать по різним відділеннях, є з ампутацією, з кульовими та осколочними пораненнями. В реанімаціі є дуже дуже в важкому стані, є в травмі хлопчина з пораненням по всьому тілу починає с голови.

Повірте, на це дуже важко дивитися. За тиждень в нас багато расходів, зараз я публікую всі звіти. Требп на фронт, онкохворим, пораненим, багато питань.

Одже 10 тис грн відіслала на ліки Віктору онкохворому раком крові, 8300 грн на аналізи онкохворому в приватній клиниці, 6200 грн бійцю на лікування спини, 12500 та 1000 грн оплатила 9 камер-датчиков на фронт, 1500 грн на маскувальну сетку, 5000 тис купила холодильник медикам на фронт для зберігання ліків, продукти більш 6 тис (соки, йогурти, ковбаса, сир, кофе, інше), сьгодні ще в реанімацію оплатила необхідне 5265 грн.

Отож Ви бачите дуже багато вирішено питань. Я дякую всім за підтримку. Ще мені потрібно оплатити хімію , ще не знаю скільки, купити на передову камери, тактичні очки, та тактичні рюкзаки. Ну і ми фактично кожен день провідаємо поранених."

Репост, будь ласка. Сьогодні бортом з Харкова знову привезли декілько поранених бійців, двох дуже тяжких одразу відвезли...

Posted by Nataliia Yusupova on Friday, July 31, 2020