Під час зборів у залі виконавчого комітету Івано-Франківської міськради мер міста Руслан Марцінків вирішив поцікавитися щодо пошуків тіла чоловіка, який, ймовірно, потонув в озері.

Руслан Марцінків
Руслан Марцінків

Дізнавшись, що чоловіка досі не знайшли, міський голова пожартував, заявивши, що той, ймовірно, "вже поплавав і пішов додому", після чого почав сміятися.

Через кілька секунд Марцінків додав:

"Та спливе сам він",-сказав мер Івано-Франківська.

Користувачі соцмереж не схвалили такий "гумор" міського голови.

Серед коментарів можна знайти багато критичних висловлювань на адресу цих жартів Марцінківа: "Так весело йому з чийогось горя. Неадекватна реакція", "Капець! Деградація повна!", "Для пересічного українця такі вирази не допустимі, а для мера — тим більше", "Ой, цікаво про своїх дітей чи жартував би так", "Українські чиновники не втомлюються доводити що можуть впасти ще нижче, для них немає меж", "Ці люди сидять в кабінетах. А розуму немає. Дурний сміх".

У ДСНС повідомили, що на території міського озера з вечора 9 січня тривають пошуки. Рятувальники обстежили понад 6,6 тис. кв. м. дна озера.

Зазначимо, раніше рятувальники попереджали, що найближчими днями очікується погіршення погоди. 15-16 числа в регіонах України очікують серйозного похолодання. Вночі позначки термометрів опустяться до 12-18 градусів нижче нуля, місцями – до 21 градуса морозу. Вдень температура повітря триматиметься на рівні 10-16 градусів нижче нуля. Холод протримається до 18 січня.