Популярний журналіст і блогер Павло Бондаренко пише на своїй сторінці в Facebook, тут деякі запитують, чому в квітні 2014 роки не надійшли з бойовиками Гиркин на Донбасі, як Лукашенко вступив з «вагнеровцамі» в Мінську?

Відповідь на це питання дуже проста: тому не надійшли, тому що до 2014 року при владі Януковича СБУ керував старий чекіст генерал-полковник Калінін. Не складно здогадатися, де він зараз?

бойовики "ДНР"
бойовики "ДНР"

За словами журналіста, також не змогли ми вступити в 2014-му також, як Лукашенко, тому що Міністерством оборони керував якийсь Павло Лебедєв. Він уже давно втік до Росії. Чи не змогли ми відповісти також, як Лукашенко, тому що Кабінетом міністрів керував якийсь Микола Янович Азаров, який теж благополучно втік до Росії.

До того ж, агентуру, бойовиків і зброю заводили в Україну принаймні з зими 2014 го, якщо не раніше. Через хаос в державному управлінні після втечі Януковича і компанії, до нас можна було цілими полками спецназ засилати.

Бондаренко зазначає, Лукашенко два десятка років зміцнював свою персональну владу і розставляв на ключові пости особисто відданих людей.

«Ви в курсі, що Лукашенко навіть чиновників районного рівня ротує на посадах кожні 2-3 роки, щоб не обростали зв'язками? Ви в курсі, що куратором спецслужб Білорусі є якийсь Віктор Олександрович Лукашенко?», - написав журналіст.

Раніше стало відомо, що політолог розповів про призначення Леоніда Кравчука. Він вважає, що всі ці розмови Кравчука-Зеленського про «домогтися миру» як головної мети - це результат помилково-цільового програмування ворожої пропаганди.

бойовики "ДНР"
бойовики "ДНР"

Світ стане наслідком поразки ворога, його відмови від продовження агресії, перемикання його уваги на інші, більш пріоритетні до нього проблеми, а не переговори про якихось особливих способах управління окупованими ворогом територіями.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише український політолог Володимир Горбач.

На його думку, найважливішими для України зараз є три завдання.

Перша - підтримувати і посилювати обороноздатність збройних сил і опірність, стійкість суспільства з метою завдати агресору неприйнятного для нього шкоди в разі нового наступу.

Друга - підтримувати і посилювати політико-дипломатичні зусилля в рамках антипутінської коаліції.

Третя - підтримувати і посилювати все внутрішні і зовнішні проблеми ворога, які його послаблюють, руйнують і відволікають, національно-культурні, релігійні, соціально-економічні та суспільно-політичні.

Володимир Горбач наголошує, зараз настає сприятливий момент для початку перенесення гібридної війни на територію ворога. І це не ОРДЛО, а РФ.