Українка, яка раніше зізналася в любові до Росії, поспішила заявити що любить Україну і є громадянкою України. Її прізвище і телефон потрапили в мережу.

У соціальних мережах знайшли і опублікували прізвище і телефон українки, яка напередодні зізналася в любові до Росії і главі Кремля Володимиру Путіну.

Дівчина екстрено записала нове відео, в якому заявила, що її відео було вкрадено і скомпрометовано: вона зізналася, що є українкою і любить Україну.

Кадри з її новою заявою були опубліковані соцмережами сьогодні з ранку. Напередодні дівчина заспівала пісню про те, як її серце належить "Вові", а в коментарі до відео написала: "я з України. Але я люблю Росію. І я за Путіна".

Однак після резонансу в соцмережах і появи її особистих даних і номера мобільного телефону в мережі, поспішила заявити, що її відео "було вкрадено третіми особами, а її скомпрометували".

Дівчина зізналася в коханні Путіну
Дівчина зізналася в коханні Путіну

"Всім Добрий вечір, мене звуть Олена. Моє відео з Тик-струму було скопійовано третіми особами і скомпрометовано, за яке я не несу відповідальності. Я громадянка України, я люблю Україну, Слава Україні!"- заявила дівчина.

Нагадаємо, скандальне відео з визнанням Киянки в любові до Росії набрало 2,5 мільйона переглядів.