У Міністерство освіти і науки України заявили, що не мають повноважень приймати на роботу або звільняти працівників вузів. Це повинна робити адміністрація навчального закладу.

Євгенія Більченко
Євгенія Більченко

Про це йдеться у відповіді на запит в МОН Радіо Свобода про ситуацію в Національному педуніверстеті імені Драгоманова через висловлювання викладачки Євгенії Більченко.

"Згідно з частиною третьою статті 34 Закону України" Про вищу освіту "призначення та звільнення з посади працівників, вирішення інших кадрових питань належить до виключної компетенції керівника закладу вищої освіти", — пояснили у відомстві.

Євгенія Більченко
Євгенія Більченко

Міносвіти відреагувало на "мовний" скандал з викладачкою університету Драгоманова Більченко

Раніше у відомстві заявили, що"дискусії з мовного питання не можуть доводитися до абсурду".

"Тема мови може і повинна обговорюватися в демократичному суспільстві, виключно з повагою і толерантністю", — повідомили в МОН.

Євгенія Більченко
Євгенія Більченко

Нагадаємо, що викладач філософії та культурології Євгенія Більченко негативно висловилася на своїй сторінці в соцмережі з приводу переходу сфери обслуговування в Україні державною мовою.

"Цей закон-лише ланка ланцюга, черговий опухлий лімфовузол в тілі онкохворої американської колонії", - написала викладач.