В Дубно Рівненської області солдата-контрактника побили через запізнення до чергування, а вранці від завданих ударів він помер, пишуть Факти.

Читайте нас у Google News!

Чоловіка вирішив провчити молодший лейтенант, який не обмежився словесними зауваженнями.

Солдата на Рівненщині побив до смерті молодший офіцер
Солдата на Рівненщині побив до смерті молодший офіцер

Вже після першого удару 37-річний солдат впав і щосили головою вдарився об асфальт. Перебуваючи в розташуванні військової частини, чоловіку було нанесено ще один удар по обличчю, від чого цей вдарився головою об стіну.

– До лікарні солдата привезли в стані клінічної смерті. В нього була черепно-мозкова травма, синці й масивний вилив речовини мозку, – розповів Юрій Клименко, завідувач реанімацією Дубенської районної лікарні.

Загиблий чоловік мав дружину і двох маленьких дітей.

Виявилося, що у планах керівництва військової частини було приховати те, що сталося.

– Спочатку інформація командуванням військової частини приховувалась з приводу побиття. Лише вже після знайденого відеозапису нам стало відомо, лише після цього, тобто підозрюваний спочатку не заявив про вчинення злочину, – зазначив у суді прокурор військової прокуратури Рівненського гарнізону Володимир Непийвода.

Вбивця солдата – 30-річний молодший лейтенант Андрій Сніжко, який воював на Донбасі, має низку відзнак і навіть медаль За відвагу.

У суді він запевняв, що жалкує про скоєне, однак мотивів такої жорстокості по відношенню до товариша по зброї не пояснив.

Поки що суд відпустив підозрюваного під заставу у розмірі 84 тис. грн, які потрібно буде заплатити протягом наступних декількох днів.

Однак якщо вина молодшого лейтенанта буде доведена, йому загрожує 10 років тюремного ув’язнення.