У суботу, 27 червня, в Україні госпіталізували 237 осіб з коронавірусів, що стало сумним рекордом за весь час епідемії.

Про це сказав на брифінгу міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

"Це черговий антирекорд за кількістю госпіталізованих осіб", - зазначив чиновник.

За його словами, після ослаблення карантинних заходів почала збільшуватися кількість нових випадків Covid-19, оскільки українці не дотримувалися необхідних запобіжних заходів.

"У більшості країн Європи, крім ослаблення карантину, строго дотримувалися запобіжних заходів. Це прості, але ефективні правила: в приміщенні потрібно надягати маску, на вулиці або в магазині потрібно дотримуватися соціальну дистанцію і користуватися антисептиком. Дотримання цих правил знижує ризик інфікування коронавірусів. Тому в Європі немає такого значного зростання кількості нових хворих після ослаблення карантину ", - сказав Степанов.

Він додав, що в європейських країнах дотримання запобіжних заходів строго контролюють і це не дозволяє захворюванню активно поширюватися.

За даними прес-служби Міністерства охорони здоров'я, до ослаблення карантинних обмежень не готові Київ і 11 областей України. Карантин не готові послаблювати Волинська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Хмельницька та Чернігівська області.