Протягом сьомого серпня на Донбасі, як про це інформує спікер прес-центру Об'єднаних сил Ярослава Зоріна, були зафіксовані три обстрілу з боку російсько-окупаційних сил.

Позиції ВСУ були обстріляні бойовиками "Донецької народної республіки".

За словами Зоріної окупаційні сили також порушили перемир'я інженерними роботами на власних передових позиціях під Маріуполем, а також в Зорлотом-5 в районі траси Бахмутка. Українські військовослужбовці вогонь у відповідь не відкривали.

Протягом перших семи годин восьмого серпня прес-центр Об'єднаних сил не фіксував ніяких порушень режиму припинення вогню. Але в цей же час представники ОБСЄ відзначають, що їх безпілотник зафіксував не менше чотирьох сотень протитанкових мін бойовиків «Донецької народної республіки» в поле у ​​Широкої Балки, що трохи на захід від Горлівки.

Природно, це величезна кількість мін. Цілком ймовірно, бойовики вельми побоюються танкового настання Збройних сил України на Горлівку.

Ще один безпілотний літальний апарат Спеціальної моніторингової місії знайшов ще два десятка протитанкових мін окупаційних військ поперек дороги у окупованого Докучаєвська.