Кияни можуть залишитися без Подільсько-Воскресенського моста. Підрядник будівництва компанія ТОВ «Інжинірингова Мостова Компанія» незаконно вивезла або фактично вкрала з майданчика закуплені в Німеччині ванти (троси) для мосту. ТОВ "Інжинірингова Мостова Компанія" контролюється колишнім багаторічним "смотрящим" за Києвом Вадимом Столар. Мер Києва Віталій Кличко надав в поліцію докази, що представники компанії Столара незаконно проникли на об'єкт, - передає портал Ізвєстія.

Читайте нас у Google News!

В експертному середовищі вважають, що Столар навмисно організував крадіжку 12 тросів без яких неможливо добудувати Подільсько-Воскресенський міст. Таким чином Столар намагається знизити рейтинг і довіру до діючого мера Кличко. Відповідно провал будівництва Подільсько-Воскресенського моста Пальчевський обов'язково використовує в передвиборній кампанії.

Віталій Кличко та Вадим Столар
Віталій Кличко та Вадим Столар

Кримінальні дії Столара також розцінюють як умисний шкоду Кличко за те, що мер Києва раніше позбувся «смотрящего» за столицею Столара. У зв'язку з суспільним резонансом реакція правоохоронних органів була швидкою і в компанії ТОВ «Інжинірингова бруківка компанія», яка вивезла ванти (троси) з Подільсько-Воскресенського моста, пройшли обшуки.

За словами джерела в МВС зараз готується підозра про вчинення злочину, яке буде вручено власнику «Інжинірингова бруківка компанія» Вадиму Столар.

Для посилення своєї позиції Столар «включив» народного депутата Гео Лероса, який заступився за компанію Столара ТОВ «Інжинірингова Мостова Компанія» і звинуватив мера Кличко в крадіжці грошей. Раніше Гео Лерос брав участь в плівковому скандалі «прослушки» брата глави офісу президента Андрія Єрмака, який організував Вадим Столар і колишній чиновник КМДА часів Януковича Андрій Вавриш.

Примітно, що після плівкового скандалу Гео Лерос задекларував доходи в розмірі 20 млн. Грн і наявність інших дорогих матеріальних цінностей. Журналісти-розслідувачі вважають, що ці гроші Гео Лерос міг отримати від Столара і Вавриша за оприлюднення компрометуючих записів проти глави Офісу президента Андрія Єрмака.

Тільки за один рік фінансовий стан Гео ЛЕРОС істотно зросла і згідно з декларацією Лерос є власником великої квартири (330 кв. М) в центрі Києва, частки в двох невеликих - по 40 метрів кожна, 96 картин, трьох пар годинників Rolex і одного Chopard, колекції з 20 фотоапаратів Leica, 49 біткоіни (10 млн. грн.), двох однакових автомобілів BMW 2014 року, Ford Capri 1980 року, в банку у депутата 325000 доларів, 97 000 євро та майже мільйон гривень, ще 315 000 доларів депутат позичив. Також Гео Лерос був учасником скандалу про виділення з державного бюджету 3,6 млн гривень, які «зникли» без звіту з боку Гео Лерос.