Запорізький бізнесмен вирішив повчити уму розуму український Фейсбук, і розповісти, що в Білорусі все прекрасно, але все це не по доброті душевній ...

Таку думку висловив відомий український журналіст Дмитро Гнап на своїй сторінці в Фейсбук. Він розкритикував публікацію власника ТМ «Хортиця», в якій останній прославляв Білорусь і попросив українців не давати поради країні, де і так все прекрасно.

пост Євгена Черняка
пост Євгена Черняка

«Виробник поганенької горілки Черняк повчає український Фейсбук. Мовляв, українцям варто стулити пельки і не підтримувати протести в Білорусі. Бо у лукашенківській Білорусі все ж так прекрасно: чудові дороги, працьовитий народ і стабільна економіка.

Тільки, чомусь, пише про це Черняк не з Білорусі. А з околиць Маямі-Біч. І ще при цьому роздає поради українцям: мовляв, наведіть спочатку лад у власній країні, а потім, коментуйте події в Білорусі.

А от з цим погоджуюсь. Бо, якби українці по-справжньому навели лад в країні, то такий ділок як Черняк, у кращому разі торгував би пахлавою на пляжі у Бердянську. А не гнав мільйонами літрів пальону горілку під дахом банди Януковича. Щоб тепер із сонячної Флориди роздавати поради як досягти успіху», — написав журналіст.

реакція Дмитра Гнапа на пост Євгена Черняка
реакція Дмитра Гнапа на пост Євгена Черняка