Відомого волонтера Наталю Юсупову відмовлялися впускати до військового госпіталю, допомога яким вона надає останні сім років. Про це сама Юсупова заявила в Стрімі на своїй Facebook-сторінці.

Читайте нас у Google News!

"Це центральний військовий госпіталь, я волонтер Юсупова. Протягом семи років я тут перебуваю як волонтер. Мене затримали на КПП, при тому, що всі інші люди проходять. А керівництво медичної служби Хоменко і Хомчак заборонили Юсупову впускати на територію госпіталю, тому що вона виступає проти влади Зеленського", - каже волонтер.

Також вона заявила наступне: «Ось дивіться, мене затримали, а всі люди проходять. А хлопці-охоронці вважають своїм обов'язком затримати волонтера, який по сьогоднішній день купує апаратуру і все інше ». Тим часом, співробітники охоронної служби пояснили свої дії тим, що Юсупова не має спеціальної перепустки для волонтера, хоча Юсупова звернула увагу, що всі інші люди проходять просто по паспорту.

Врешті решт, охоронець сказав, що їм наказали не пускати волонтерів, а через кілька хвилин додав, що не пропускати волонтерів без пропуску.

Уже після того, як Юсупова влаштувала стрім в Facebook і почала активно відстоювати свої права, їй заявили, що вона може зайти всередину.