Вадим Титушко, який прославився, як найвідоміший гопник країни і став відомим, тепер досяг справжнього успіху.

Як повідомляє Білоцерківська федерація змішаних єдиноборств, Тітушко Вадима Сергійовича призначено на посаду віце-президента UFMMA у Київській області.

Вадим Титушко
Вадим Титушко

Слід зазначити, що скандальний спортсмен на фотографії змінив спортивний костюм на піджак, то відразу і не згадується його напівкримінальне минуле.

Раніше було відомо, що Титушко являвся членом білоцерківського спортивного клубу "Будо", серед друзів його називають "Вадиком Румун".

Тутушко займався єдиноборствами, і, за останніми даними, проживав з батьками. Раніше він разом з іншими членами клубу регулярно брав участь в агітаційних акціях Партії регіонів, що і зіграло з ним злий жарт.

18 травня 2013 року спортсмени організовано виїхали до Києва для участі в антифашистському мітингу Партії регіонів. В ході акції Там Вадик встряв у бійку, в ході якої агресивно поводився і навіть завдав тілесних ушкоджень журналістам Ользі Сніцарчук і Владу Содель. Всі дії ТІТУШКИ були зняті на відео, так що журналісти звернулися до суду. Від реального тюремного терміну його врятувало мирову угоду, в результаті він отримав три роки умовного терміну.

Після цього інциденту "Тітушками" почали називати всіх "активістів" від Партії регіонів спортивної зовнішності, які отримували грошову винагороду за участь в мітингах.

У 2015 році ТІТУШКИ розповів, що вчиться в Білоцерківському національному аграрному університеті. Крім того, він стверджував, що був активним учасником євромайдан. "Так, я допомагав Майдану під час революції, рубав дрова, був на блокпосту на трасі. Активісти дуже добре до мене ставилися: обіймали, тиснули руку і фотографувалися, ділилися бутербродами і чаєм", - заявив він.