У Харкові силовики викрили і затримали членів потужного злочинного угруповання під керівництвом Вадима Казарцева, відомого в кримінальному світі як «Князь»

Читайте нас у Google News!

спецоперація СБУ
спецоперація СБУ

Четверо лідерів й активних учасників ОЗУ були затримані СБУ напередодні, передають Українці з посиланням на прес-службу відомства.

За інформацією правоохоронців, на рахунку банди вимагання, рейдерство, а також умисні вбивства на території Харківської, Полтавської та Дніпропетровської областей.

спецоперація СБУ
спецоперація СБУ

Створив ОЗУ раніше судимий за вбивство громадянин, а серед інших до її складу входили і колишні правоохоронці. Угрупування мало чітку структуру і спеціалізувалося на різних злочинах, у тому числі на економічних, а також пов'язаних з насильством. Крім того, банду боялися навіть представники органів місцевої влади, які знаходилися в зоні її впливу.

За місцем проживання і знаходження членів ОЗГ пройшли 27 обшуків. Силовики вилучили майже 8,4 мільйона гривень, приблизно 170 тисяч доларів США та 40 тисяч євро, чорнові записи, що свідчать про масштабну злочинну діяльність, засоби зв'язку, зброю і патрони різного калібру.

спецоперація СБУ
спецоперація СБУ

Правоохоронці кваліфікують дії бандитів за статтями 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), 187 (розбій), 189 (вимагання) та 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.

Зараз в СБУ проводять слідчі дії для затримання інших учасників угруповання, в тому числі і лідера, який керував бандою з-за кордону.