16 серпня стало відомо про смерть відомої української журналістки Марти Коломиєць.

Читайте нас у Google News!

Марта Коломиєць та Данило Яневський
Марта Коломиєць та Данило Яневський

Вона була директоркою Програми імені Фулбрайта в Україні та дружиною телеведучого Данила Яневського.

Про смерть Марти повідомляють у соціальних мережах.

Марта Коломиєць була також головою правління Українського жіночого фонду, журналісткою видання Ukrainian Weekly (1991-1998), журналісткою і співробітницею низки програм з освіти, реформ місцевого самоврядування, розвитку громадянського суспільства.

Разом із Данило Яневським була продюсеркою фільму про життя патріарха Йосипа Сліпого.

Щойно Бог забрав до себе Марту Коломиєць Marta Kolomayets — одну із найсвітліших людей, яких я знав, людину великого...

Posted by Ivan Malkovych on Sunday, August 16, 2020

Марта Коломиєць народилася в Чикаго. Вивчала журналістику в Іллінойському університеті. В Україну приїхала на початку 1990-х років.

«Щойно Бог забрав до себе Марту Коломиєць Marta Kolomayets — одну із найсвітліших людей, яких я знав, людину великого серця. Таких друзів у житті нам даровано зовсім обмаль, і коли вони так раптово відходять, відчуваєш, як збільшується неосяжна, невідворотна порожнеча... Справжня Приятелька, якій можна було довірити найсокровенніше. Будучи визначною громадською і суспільною діячкою, яка зробила для України море добрих справ, Марта водночас була наділена зовсім неформальним даром здружувати і зріднювати людей з різних континентів, огортаючи їх своєю турботливою увагою. Думаю, мало хто з нас зумів віддячити їй такою самою мірою. Тепер залишається тільки молитва. Царство Небесне, дорога Мартусю! Найсвітліша, найвдячніша пам’ять. Співчуття усій родині», - пише Іван Малкович у мережі Фейсбук.