Крім того, стало відомо, що близько 3% опитаних не змогли забезпечити себе харчуванням на достатньому рівні.

Протягом останнього року тільки 11,8% українців отримували дохід на достатньому рівні, щоб налагоджувати гроші для формування своєї фінансової подушки. Про це свідчать дані Державної служби статистики України.

Уточнюємо, що фахівці Держстату провели опитування серед українців і проаналізували його. Так, стало відомо, що майже половина (48,4%) респондентів отримували достатньо коштів, але заощаджень вони не робили.

Пенсіонери, скріншот із відео
Пенсіонери, скріншот із відео

У той же час постійно відмовляли собі в найнеобхідніших товарах або послугах, крім харчування, 36,6% опитаних українців.

Також стало відомо, що 3,2% опитаних громадян України не змогли забезпечити себе харчуванням на достатньому рівні протягом останнього року.

Нагадуємо, що Держстат також провів дослідження під назвою "самооцінка домогосподарствами рівня своїх доходів". В результаті стало відомо, що 67,1% опитаних українців відносять себе до бідних. 1,0% українців відносять себе до представників середнього класу.

У той же час 31,9% респондентів вважають, що вони не є представникам середнього класу, але і до бідних себе не можуть віднести. При цьому Держстат не зміг виявити українців, які могли б назвати себе багатими людьми у фінансовому плані.