Найбільший в Україні виробник соняшникової олії погодився знизити ціни тільки на дешеві марки, вартість же дорогих залишиться колишньою.

Компанія Kernel до кінця поточного місяця знизить на 10% вартість так званих соціальних сортів соняшникової олії згідно з рекомендаціями Міністерства економіки, сказано в повідомленні прес-служба виробника.

Ціни знизять на ходові ТМ "Розумний вибір", "Сімка" і " extra!", які виробляються для торгових мереж.

У повідомленні зазначено, що соняшникова олія присутня на ринку в широкому асортименті і в таких обсягах, які задовольняють потреби населення. Більш того, ніякого дефіциту не спостерігається.

соняшникова олія
соняшникова олія

У 2021 році собівартість виробництва соняшникової олії значно зросла через стрімке зростання цін на сировину і низьку якість врожаю-вплинули погодні умови. Однак всупереч складному сезону Kernel вирішила знизити ціну на частину своєї продукції за свій рахунок.

Крім зазначених торгових марок масла компанія також випускає продукцію під власними брендами – такими, як "Чумак", "Щедрий дар", "Стожар", Blanc, Kernel і Premi. Зниження не торкнеться їх вартості.

Відзначимо, що Kernel є найбільшим виробником і експортером соняшникової олії в Україні, а також одним з провідних постачальників агропромислової продукції на міжнародному ринку.