Дослідницькою агенцією Info Sapiens було проведено цікаве соціальне опитування, в українців питали де б вони хотіли народитися якби в них був вибір. Результати вражають.

Більшість респондентів старше 16 років відповіли що нічого б не змінили, 72% обрали Україну не дивлячись на пропозицію вибору. Порівнюючи з попереднім роком цей показник не змінився, але виріс у порівнянні з 2014-2018 році (65-68%). Ще 14 % опитуваних, а отже кожен сьомий, так і не визначились зі своїм бажанням. В країнах Європейського союзу бажають народитися 5% опитуваних, та на інші країни припадає близько 10 % голосів.

Графічна статистика результатів опитування
Графічна статистика результатів опитування

Розподіляючи голоси за віком, маємо наступний результат: вік 60 років та старше - обирають Україну(81%); вік 16–19 років - обирають Україну 68% опитаних, а США/Канаду — 15%, що статистично більше за інші вікові категорії.

Результати опитування за віком
Результати опитування за віком

Різна статистика також для розподілу по регіонах голосування, так мешканці Києву та Західної України частіше обирають Україну своїм місцем народження - 86% та 83% відповідно. Тоді як мешканці сходу - найрідше, всього 46%.

Результати опитування за регіоном проживання
Результати опитування за регіоном проживання

Вибірка Омнібусу складає 1000 осіб віком від 16 років, з дослідження вилучена Автономна Республіка Крим та м. Севастополь, а у Донецькій та Луганській області опитування проводилося тільки на територіях, що контролюються Україною.

Раніше "Українці" повідомляли, скільки відсотків людей не вважає День Незалежності за свято.