Курятину продаватимуть під іншим логотипом.

Компанія "Миронівський хлібпродукт" (МХП) відмовляється від використання бренду "Наша Ряба". На упаковках продукції тепер розміщують напис "Та сама курочка", повідомив у Facebook засновник МХП Юрій Косюк.

"Я вирішив зараз відмовитися від використання логотипу "Наша Ряба" на нашій продукції. Зараз компанії за красивою рекламою і упаковкою забувають про головне: споживач купує в першу чергу продукт, його якість і смак", – написав Косюк.

Юрій Косюк
Юрій Косюк

Він додав, що 20 цифрових копій логотипу "Наша Ряба" в NFT форматі виставлені на аукціон на криптовалютній біржі Binance. Виручені кошти від їх продажу спрямують на благодійність.

Зазначимо, що "Миронівський хлібопродукт" – один з найбільших агропромислових комплексів України, займає більше 50% українського ринку виробництва курятини. Його частка експорту становить понад 90%. МХП створений в 1998 році і об'єднує 21 підприємство.

Нагадаємо, минулого року агрохолдинг Косюка отримав чистий збиток у розмірі $133 млн проти чистого прибутку $215 млн у 2019-му.це сталося через курсові збитки у розмірі $204 млн, обумовлені річним ослабленням гривні. Виручка компанії скоротилася на 7% – до $1,91 млрд.