В новому інтерв'ю для каналу Euronews Володимир Зеленський висловив свою думку щодо членства в ЄС. За його словами Євросоюз має чітко сформулювати список вимог для вступу України до країн ЄС. Таку інформацію було опубліковано на офіційному сайті президента.

«Я вважаю, що для українців дуже важлива зрозуміла позиція Європи щодо України. І я ставив питання багатьом лідерам Європи: «Ви повинні відповісти українцям, що ви хочете, щоб українці зробили крок за кроком, щоб стати членами ЄС» Володимир Зеленський

На думку президента далеко не всі країни бажають бачити Україну в складі Євросоюзу. Проте президент хоче від Європи чіткого списку тих пунктів, які необхідні України для євроінтеграції. Тоді можна буде говорити про необхідну кількість часу та кількість змін, що мають відбутися в країні.

«Щоб у всіх було розуміння, що нам потрібно зараз – і Україні, і Європі. Мені здається, нам просто потрібно зробити таку країну, яку дуже хоче Європа. А вирішувати все-таки має Україна» Президент України

Також Володимир Олександрович висловив свою думку про те, що він вдячний Європі за санкційну підтримку на захист українських кордонів та територій.

Нагадаємо, що раніше "Українці" писали скільки грошей було витрачено на держдачу для Президента.

А також про критику на адресу Зеленського від Юлії Тимошенко.