Утримання дачі в Конча-Заспі, куди переїхав жити президент Володимир Зеленський з сім'єю, обійшлося бюджету в кругленьку суму.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Держдача в Конча-Заспі, куди глава держави Зеленський перебрався з дружиною і дітьми, обійшлася держбюджету в 3,5 млн грн в поточному році.

Про це повідомив депутат Володимир Ар'єв на своїй офіційній сторінці в "Фейсбук".

пост Володимира Ар'єва
пост Володимира Ар'єва

відповіть на запит Володимира Ар'єва
відповіть на запит Володимира Ар'єва

"Президент Зеленський, який, згідно з его відкрітою е-декларацією має 5 квартир у Києві, розкішну віллу в Італии, апартаменти у Великій Британії и кілька готельно номерів в Грузії, тепер живе ЗА ВАШ рахунок! Тепер ви, українці, оплачуєте житло доларовім мільйонерам Зеленський ", - пише Ар'єв в блозі.

На депутатський запит Ар'єва в Офісі президента відповіли, що з червня 2019 року по липень 2020 року на ремонтні роботи було витрачено понад мільйон з бюджетних грошей.

Як відомо, перед виборами на посаду президента Володимир Зеленський обіцяв віддати дітям президентські дачі.

Але вже через рік свого президентства вирішив з дружиною і дітьми переїхати в Конча-Заспу. На даній дачі до 2014 року жив 3-й президент України Віктор Ющенко.

Нагадаємо, ЗМІ показали резиденцію, куди переїхав Зеленський. У будинку 4 спальні, ліфт, кінозал, є також більярдна, солярій, сауни, басейн і масажний кабінет.