Оператор стільникового зв'язку Vodafone планує запропонувати клієнтам пакети з великим обсягом і переліком послуг.

Тому такі тарифи будуть дорожчими за поточні. Про це глава телеком-напрямку NEQSOL Holding, що володіє Vodafon, Василь Лацанич розповів в інтерв'ю UBR.ua.

Він вважає, що на сьогоднішній день український ринок телекомунікацій не отримує достатнього фінансування якраз через низькі тарифи на послуги і продукти. Більш того, Лацанич заявив, що українці платять за зв'язок за найнижчими цінами в усьому світі.

мобільний телефон
мобільний телефон

Експерт упевнений, що така дешевизна не дає можливість операторам розвиватися на конкурентному рівні. Це пов'язано з тим, що в індустрії недостатньо грошей для розвитку. Він підкреслив, що якщо Vodafone як бізнес не буде збільшувати свій дохід, то компанія не зможе піднімати зарплати співробітникам, купувати нові технології і взагалі розвиватися.

"Тому ринок повинен рости в цінності, фактично – дорожчати", - сказав він.

За його словами, Vodafone розробляє плани щодо підвищення середньомісячного доходу від одного абонента (ARPU), тому що, як сказав Лацаніч, це абсолютно необхідно.

При цьому він не уточнив, коли саме Vodafone підніме тарифи і на скільки. Але Лацанич додав, що і Vodafone та інші мобільні оператори за останні роки вклали великі суми в 3G, а потім і в 4g. При цьому тоді запуск нових технологій не привів до підняття цін на послуги.