У Тернополі дві жінки померли від голоду, їхні тіла три тижні пролежали в зачиненій квартирі. Тривогу забили сусіди, коли стали відчувати сильний трупний запах, пише Zaxid.net.

За даними видання, після того як правоохоронці відкрили квартиру, то знайшли там тіла пенсіонерки 1943 року народження і її молодшої дочки, якій було 50 років. За даними прес-служби поліції, жінки були мертві приблизно два-три тижні.

Також в квартирі перебувала старша дочка-інвалід загиблої пенсіонерки. Вона була жива, але схудла настільки, що важила 30 кілограмів. Сусіди повідомили, що місяць тому молодша дочка господині ще виходила з квартири, щоб купити продукти і оплатити комунальні послуги.

Після початку пандемії вона звільнилася з роботи в лікарні і присвятила себе догляду за престарілою матір'ю і сестрою-інвалідом. Їх єдиним джерелом доходу була пенсія матері і дочки-інваліда.

Остання про причини трагедії розповісти нічого не може в силу своєї недуги. ЗМІ не пояснюють, як так сталося, що жінки голодували настільки, що це стало причиною смерті.