Близько 600 спецназівців Її Королівської Величності готові до перекидання в Україну в будь-який момент. Про це повідомляє британський таблоїд Mirror.

За його даними, підрозділи SAS (Special Air Service) і парашутного полку отримали наказ перебувати в готовності до перекидання в Україну найближчим часом: "Їх спорядження упаковано, і вони готові полетіти і або приземлитися, або висадитися з парашутом. Вони підготувалися для обох випадків".

Джерело повідомило: "Підрозділу високої готовності бригади було сказано, що її, можливо, буде потрібно розгорнути в дуже короткі терміни. Від 400 до 600 військовослужбовців готові. Їх обладнання упаковано, і вони готові летіти в Україну і або приземлитися, або стрибнути з парашутом. Вони підготувалися до обох випадків".

Британські десантники НАТО
Британські десантники НАТО

Високопоставлений військовий офіцер Великобританії генерал сер Нік Картер попередив, що існує більший ризик випадкового початку війни між Заходом і Росією, ніж будь-коли з часів холодної війни.

Генерал Картер, начальник штабу оборони, сказав: "Ми повинні бути обережні, щоб люди не допустили, щоб войовничий характер деяких наших політичних дій закінчився в положенні, коли ескалація конфлікту веде до прорахунків".

Підготовка почалася після того, як глави оборонних відомств повідомили британському уряду, що Росія становить реальну небезпеку для України і заходу.