Мілад продумав все до дрібниць, але його спіймали і посадили на 11 років. Після звільнення хлопцеві доведеться чотири роки впритул спілкуватися з поліцією через небезпеку, яку він представляє для суспільства, пише The Sun.

Днями суд у Східному Суссексі засудив 25-річного студента-медика Мілада Руфа до 11 років в'язниці. Але після звільнення – навіть по УДЗ-хлопцеві доведеться ще чотири роки регулярно відзначатися в найближчому поліцейському відділку через ту небезпеку, яку він представляє для оточуючих. У травні цього року Мілад напав на свою колишню дівчину Рим Алауї.

хлопець переодягнувся, щоб облити колишню дівчину кислотою
хлопець переодягнувся, щоб облити колишню дівчину кислотою

Молоді люди вчилися разом в медичному, де і вирішили перевести спілкування в іншу площину. Однак через деякий час дівчина зрозуміла, що у них не складається, вона розлучилася з Міладом і переїхала в інше місто. Хлопець сильно образився і не пробачив колишню кохану. Він придбав 60%-у кислоту і безліч одягу. Поки Мілад дістався до будинку Рим, він змінив шість комплектів, одним з яких став костюм повної людини з підкладками.

Прикинувшись темношкірою товстушкою - з макіяжем і сонцезахисними окулярами – Мілад постукав у двері до дівчини. А коли вона відкрила – вручив записку про те, що життя афроамериканців теж важливі. Рим нахилилася, щоб прочитати дрібний почерк, і отримала кислотою з кружки, в якій носять суп.

хлопець переодягнувся, щоб облити колишню дівчину кислотою
хлопець переодягнувся, щоб облити колишню дівчину кислотою

Речовина потрапила дівчині в обличчя, на шию і руки. На дикі крики Рим збіглися сусіди, які допомогли дівчині змити кислоту і викликати швидку. Речовина була такою сильною, що роз'їла фарбу на порозі будинку.

Рим довелося пережити шість операцій, але навіть так їй не змогли відновити зовнішність. Зараз дівчина не може рухати шиєю, віями і осліпла на одне око. Мілада зловили досить швидко. Спершу він заперечував провину, але потім лиходієві довелося зізнатися через докази.

Адвокат просив зменшити термін через депресію, в якій перебував хлопець після смерті матері від раку, проте суд був непохитний. Мілад був медиком і прекрасно розумів, на що прирікає колишню кохану таким вчинком.