54-річний Едсон Брандао каже, що люди часто говорять, що він виглядає вдвічі молодше і він потрапляє в конфузні ситуації, коли деякі запитують, чи не є він хлопцем своєї молодої падчерки.

Чоловік за п'ятдесят виглядає таким молодим, що його плутають з хлопцем своєї падчерки, коли він гуляє з сім'єю.

Люди кажуть 54-річному Едсону Брандао, що він виглядає так, ніби йому за 20 – і цілком може бути вдвічі молодше.

Чоловік у 54 виглядає на 20 років
Чоловік у 54 виглядає на 20 років

Особистий тренер і письменник з Гронінгена в Нідерландах підкреслив, що ніколи не робив пластичних операцій. Фактично, він наполягає на тому, що його зовнішній вигляд обумовлений тільки його позитивним мисленням, фізичними вправами, правильним харчуванням і доглядом за шкірою.

У Едсона виник комплекс складнощів з тим, як він виглядав у порівнянні зі своїми стрункими і красивими друзями, і він прийняв рішення повністю змінити своє життя. Він каже, що виглядає таким молодим через рішення, які він прийняв три десятиліття тому.

Чоловік у 54 виглядає на 20 років
Чоловік у 54 виглядає на 20 років

Але все може бути складно – його часто приймають за хлопця своєї падчерки, коли він гуляє зі своєю сім'єю.

"Коли я ходжу на вечірки з нашими дітьми, всі переконані, що я хлопець моєї пасербиці, що всіх бентежить. Я старший зі своїх братів, разом з іншими у віці 52, 28 і 27 років, на сімейних зустрічах люди запитують мого батька, чи я молодший син. Одного разу під час подорожі мене зупинила поліція в Швейцарії, так як вони не повірили, що мені тоді було сорок. Вони взяли мій паспорт і перевірили його, вони були здивовані, що паспорт належить мені і не є підробкою. Поліція запитала мене, що я зробив, щоб виглядати таким молодим", - говорить Едсон.

Едсон не приховує своєї моложавої зовнішності, він веде здоровий спосіб життя, не палить і не вживає наркотики.

Чоловік у 54 виглядає на 20 років
Чоловік у 54 виглядає на 20 років

"Моя дієта насправді не дієта. Мій секрет в тому, що я насправді не дотримуюся конкретної дієти, а дотримуюся дієти на все життя! У цьому вся різниця. Я їм все в помірних кількостях, але віддаю перевагу більш здоровій їжф. Моя дієта складається з хорошого різноманіття овочів, фруктів, злаків, цільнозернових, риби і всіх видів рослинного білка, якщо вони ще краще органічні. Я роблю 40 хвилин аеробних вправ і 60 хвилин з вагами, а також двічі на тиждень медитую, щоб зменшити стрес і поліпшити самопочуття. Я їм від 2000 до 2500 калорій на день, щоб підтримувати свою вагу", – говорить Едсон.

Під час пандемії Едсон допоміг тисячам людей по всьому світу поділитися позитивними новинами про здоровий спосіб життя, фітнес, молодість і мотивацією до більш щасливого життя.