Маленькому Фредді Гіттінсу, якого його батько Джеймі називає "воїном", в липні цього року діагностували жорстоку хворобу, але його сім'я продовжує боротися в пам'ять про маму Фредді, пише Daily Mirror.

Тато, який втратив дружину через рак знаходиться в шоці після того, як їх восьмирічному синові був поставлений діагноз рак всього через чотири місяці після її смерті. Маленький Фредді Гіттінс дізнався свій діагноз 14 липня цього року, після того як його мама Емма померла від раку грудей у віці 41 року в березні.

У малюка знайшли лейкемію
У малюка знайшли лейкемію

Батько Фредді, Джеймі, 40 років, сказав: "Новини про лейкемію Фредді просто зламали мене. Після того, як Емма пережила цей жахливий рак, моєю першою думкою було, що мій син помре. Я не міг винести думки про втрату їх обох".

Однак, незважаючи на те, що він бореться з жахливою хворобою, Джеймі каже, що його син - «воїн», яким могла б пишатися його мама. Коли Емма була жива, вона написала в блозі Boobs Behaving Badly, в якому задокументована її історія лікування раку – і це залишило сильний емоційний слід в людях.

Джеймі сказав: "Після її смерті було так багато повідомлень від людей, в яких говорилося, що блог допоміг їм з їх власним діагнозом. Я знав, що це забезпечило дуже позитивний погляд на Емму та її читачів, тому я хотів зробити те ж саме для Фредді, і влітку ми створили для нього блог під назвою Fight Said Fred, в якому розповідалося про його рак."

У малюка знайшли лейкемію
У малюка знайшли лейкемію

У Емми вперше діагностували рак в жовтні 2017 року, коли їй було 37 років. Але після хіміотерапії та променевої терапії до Серпня 2018 року вона мала ремісію.

У тому ж році Джеймі і Емма розлучилися, але вони продовжували виховувати Фредді і їх старшого сина Ноя, якому зараз 11 років. За словами Джеймі, пара залишилася кращими друзями.

Протягом декількох місяців Емма була абсолютно здоровою, але в лютому 2019 року вона отримала жахливі новини про те, що її рак повернувся – і це було невиліковно.