Шлюб з привидом – це народний звичай в деяких регіонах Китаю, при якому люди укладають шлюб для померлих, тому що вірять, що існує загробне життя, і мертвим людям також необхідно одружитися, щоб підтримувати процвітання свого потомства, пише Global Times.

З цієї причини останки трупів і прах молодих жінок незаконно стали товаром для шлюбів з привидами в цих регіонах.

Інтернет-знаменитість на ім'я Луоксіомаомаозі, яка стверджувала, що страждає депресією, покінчила життя самогубством в окрузі Веньшан в місті Цзінін, провінція Шаньдун на сході Китаю, випивши пестицид під час прямої трансляції після того, як користувачі мережі підтримали її.

Незважаючи на її нещастя, її прах був вкрадений робітником на прізвище Шао з похоронного бюро, де було кремовано її тіло. Він вступив у змову з місцевими практикуючими похоронного бюро на прізвище Чжан і лей, які шукали покупця праху для шлюбу з привидами, а також перевезли останки.

Інсайдер галузі повідомив, що трунарі незаконно продають прах загиблих заради прибутку, оскільки після успішного шлюбу з привидами можуть заробити до 10000 доларів.

Однак угода не відбулася, так як покупець не забрав попіл.

В даний час троє злочинців перебувають під вартою місцевою поліцією.

У відповідь на інцидент чиновник з Департаменту у цивільних справах провінції Шаньдун повідомив ЗМІ, що всі похоронні будинки в провінції будуть перевірені.