Кетлін рід, мама семи аутичних синів Пола, семи років, і Джеймі, 17 років, сказала, що обидва її сина налякані ванною після того, як один з них був обпалений гарячою водою, а інший вдарився, коли обрушилася стеля, пише Daily Mirror.

Мама, яка живе в запліснявілій муніципальній квартирі зі своїми двома дітьми з інвалідністю, розповіла, як її сина нібито ошпарило окропом, що ллється зі стелі у ванній.

Хлопчик зайшов у ванну, а на нього полився окріп зі стелі
Хлопчик зайшов у ванну, а на нього полився окріп зі стелі

Кетлін рід сказала, що в муніципальній вартірі в Данді, Шотландія, людські екскременти просочуються по стінах, а вони запліснявіли настільки сильно, що у сім'ї з'явився висип.

47-річна жінка, яка є мамою аутичних синів Пола, семи років, і Джеймі, 17 років, сказала, що вона також страждала від проблем зі здоров'ям через погане житло і була змушена використовувати інгалятори, стероїди і антибіотики.

Вона стверджує, що будинок був пеклом з тих пір, як вона переїхала туди в 2017 році, зіткнувшись з численними проблемами з будинком, в якому, за її словами, панує вогкість.

Але мама стверджує, кипіння досягло точки, коли її старший син отримав опіки від води, що ллється зі стелі у ванній, коли він користувався туалетом.

Кетлін розповіла Record, що вона почала помічати зміни у своєму здоров'ї приблизно через рік після того, як вони переїхали.

Хлопчик зайшов у ванну, а на нього полився окріп зі стелі
Хлопчик зайшов у ванну, а на нього полився окріп зі стелі

"У нас з хлопчиками зараз алергічна реакція на цвіль на наших стінах. Моя шкіра спалахує, і мені важко дихати. Але на початку листопада, приблизно о 21:30, одного вечора я почув ці жахливі крики, що доносяться з ванної. Мій старший Джеймі, невербальний аутист, кричав у туалеті, коли гаряча вода стікала зі стелі йому на голову. Бог знає, як це повинно було відчуватися на його шкірі", – розповіла жінка.

Але Кетлін сказала, що на цьому випробування сім'ї не закінчилися, і всього через кілька днів вона отримала травму голови, коли той же стелю звалився, незважаючи на те, що власник прийшов оцінити збиток, нанесений водою.

"Рада викликала когось після того, як Джеймі був обпалений, і йому вдалося зупинити потік води, але він сказав, що дах виглядав так, як ніби вона збиралася обвалитися. Наступного ранку я пішла у ванну, і вся стеля обрушилася на мою голову. Двом моїм хлопчикам довелося витягувати мене з – під завалів з розколотою головою", - каже мати двох дітей.

Потім Кетлін заявила, що стеля знову обвалився, поки сім'я чекала ремонту, на цей раз уламки впали на її молодшого сина Пола.

Вона сказала:"діти тепер бояться користуватися туалетом, вони або пісяють у відро, або біжать до сусідів".