Гості застрягли в Tan Hill Inn в Йоркшир-Дейлс в п'ятницю після того, як пішли дивитися триб'ют-групу Oasis. Вони не змогли виїхати, тому що прилеглі дороги частково непридатні через силові кабелі, що обвалилися.

Менеджер Нікола Таунсенд сказав, що всі були в гарному настрої і що деякі не хотіли йти, коли рятувальники нарешті дісталися до пабу.

Гості готелю, який знаходиться на висоті 528 м над рівнем моря, в суботу прокинулися приблизно на 0,9 м снігу, який піднімався до вікон спальні. З тих пір перед вхідними дверима пабу був виритий тунель, але через пошкодження силових кабелів дороги непридатні для використання.

високогірний паб у Великобританії
високогірний паб у Великобританії

Пані Таунсенд сказала, що 61 чоловік провели там дві ночі, і багатьом, включаючи членів групи, довелося розбити табір в лаунжі пабу. Вона сказала, що 40 людей заздалегідь забронювали собі місця, а решта прийшли в паб випити в п'ятницю.

"Це було просто чудово, і все в дуже гарному настрої. У них склалася справжня дружба, як ніби велика сім'я – це найкраще, що я можу описати. Одна жінка дійсно сказала: "Я не хочу їхати", – додала вона.

Вона сказала, що співробітники влаштували заходи, щоб розважити людей, в тому числі вікторину і настільні ігри, а на потім був запланований вечір караоке.

Менеджер додав, що гірські рятувальники подолали сніг, щоб надати допомогу одному гостю, якому була потрібна медична допомога у зв'язку з поточним захворюванням.

високогірний паб у Великобританії
високогірний паб у Великобританії

Один з гостей, Мартін Овертон, сказав, що атмосфера була дуже хорошою з великою кількістю доступного пива.

Його дружина Стефані додала: "Я дуже схвильована через те, що опинилася в скрутному становищі, це досить цікаво, але ми сумуємо за нашим сином, який знаходиться зі своєю бабусею".