МВС Росії почало перевірку американського стрімінгового сервісу фільмів і серіалів Netflix на дотримання закону про заборону пропаганди ЛГБТ. Подробиці цього процесу поки не розкриваються.

"До закінчення проведення відповідних перевірок і експертиз коментарі по темі запиту вважаємо передчасними", — уточнив в бесіді з ТАСС представник міністерства.

Netflix
Netflix

25 листопада стало відомо, що громадський уповноважений із захисту сім'ї Ольга Баранець відправила скаргу в МВС з вимогою перевірити стрімінговий сервіс на предмет порушення цього Закону.

У документі зазначено, що на платформі є добірка кінокартин і серіалів з ЛГБТ-тематикою при віковому обмеженні "16+". За інформацією ЗМІ, це може бути колекція з фільмами "Горбата гора" і міні-серіалом "Вбивство Джанні Версаче". Всі ці проекти носять на порталі вікове маркування"18+".

Netflix-сервіс, який пропонує для перегляду серіали і кінофільми на основі платної підписки. Компанія була заснована в 1997 році, з 2013 року вона виробляє власні картини із залученням провідних режисерів, а також різні телепрограми. Відеоконтент на сайті доступний жителям 190 країн, включаючи Україну.