За даними Military.com, Конгрес США збирається прийняти закон про створення нового офісу, призначеного для швидкого реагування на спостереження НЛО, збору матеріалів з місць аварії і, можливо, допомоги у зворотному проектуванні передових технологій.

Законопроект, який є частиною щорічного законопроекту про видачу дозволів на оборону, випущеного нещодавно, спрямований на створення нового офісу для реагування на спостереження того, що військові називають непізнаними повітряними явищами, або UAP (тобто НЛО для всіх нас).

В даний час повідомленнями про НЛО в США займається безладний набір відомств і урядових агентств, але цей закон спрямований на централізацію і синхронізацію цих зусиль.

"Захист інтересів нашої національної безпеки означає знання того, хто і що літає в повітряному просторі США. Зараз наша система відстеження та ідентифікації UAP розкидана по всьому Міністерству оборони та іншим департаментам і агентствам федерального уряду", - заявив представник США Рубен Галлего (демократ від Арізони), автор закону.

НЛО
НЛО

Одна особливо пікантна частина законопроекту вимагатиме від Пентагону створення процесу, який допоможе вченим і інженерам зрозуміти UAP, які, по всій видимості, виходять за рамки «відомого рівня техніки в науці і технологіях».

У законопроекті говориться, що інформація може бути використана в запитах на фінансування зворотного проектування технології, щоб»відтворити будь-які такі передові характеристики і продуктивність".

Крім того, законопроект також спрямований на забезпечення прозорості, вимагаючи, щоб всі висновки офісу представлялися Конгресу в річних звітах і проведених раз на два роки брифінгах для комітетів оборони.

Цього року Управління директора Національної розвідки США також опублікувало розрекламований звіт про спостереження НЛО. На жаль, звіт був в основному непереконливим, оскільки не було ніяких доказів, що підтверджують або спростовують, що будь-які з спостережень були позаземним життям.