Щоб витягнути школярку з пастки, батькові довелося відрізати її косу. Незабаром близькі почали надавати дитині першу допомогу, повідомляє Mirror.

На щастя, підліток вже тоді подав ознаки життя.

У Бразилії 13-річну школярку ледве вдалося врятувати від розлюченого насоса в басейні, в полоні якого вона опинилася. Гідравлічна машина засмоктала волосся дівчинки-і та повністю занурилася під воду більш ніж на дві хвилини.

Дівчинку за волосся засмоктав басейн
Дівчинку за волосся засмоктав басейн

Інцидент стався в приватному будинку в місті Агуа-Бранка. На кадрах, знятих камерою спостереження, видно, як дитина, перебуваючи в басейні, поклав ноги на борт, а голову опустив у воду. Незабаром волосся дівчинки почало засмоктувати, і вона повністю пішла під воду.

Рідні школярки, які відпочивали неподалік, не відразу помітили, що сталося. Коли дорослих покликали на допомогу інші Підлітки, батько сімейства відразу ж пірнув в басейн. Щоб витягнути дочку з пастки, чоловікові довелося відрізати їй волосся. Далі близькі почали надавати дитині першу допомогу.

На щастя, дівчинка подала ознаки життя вже через кілька секунд після того, як її витягли з води. Після обстеження в лікарні щасливицю виписали через пару годин.