Дівчина з Санкт-Петербургу, Росія, як і раніше знаходиться в реанімації. Тим часом її колишнього хлопця, який створив весь цей жах, вже відправили під варту. Провину молодий чоловік визнав повністю.

Стан 16-річної петербурженки, яку колишній коханий облив сірчаною кислотою, залишається вкрай важким. Зараз дівчина перебуває в медикаментозній комі. Крім того, лікарям довелося ампутувати їй вухо, так як отруйна речовина проникло в кров, у хірургів не було іншого виходу, щоб врятувати життя пацієнтці.

"Її дуже довго везли в лікарню, набагато довше, ніж мене, тому що кислота проїла її плоть дуже глибоко, проїла кров, і вона позбулася вуха. У неї розплавилася половина обличчя. У ока рогівка відійшла", – розповів 18-річний супутник дівчини, який теж отримав опіки через кислоту.

ревнивець облив кислотою колишню дівчину і її бойфренда
ревнивець облив кислотою колишню дівчину і її бойфренда

Хлопець упевнений, що найсправедливішим вироком для зловмисника стане максимальна міра покарання, а не "чотири-п'ять років в'язниці, як зараз прогнозують".

До слова," Отелло " вже відправили під варту — поки до 8 січня 2022 року. У суді Данило Кот (раніше фігуранта звали Даніял Талібов) заявив, що скоїв напад на колишню кохану з ревнощів, нібито та йому змінила, пояснили в Об'єднаній прес-службі судів Санкт-Петербурга. Свою провину зловмисник повністю визнав і розкаявся у скоєному.

Раніше стало відомо, що поліція затримала 24-річного молодого чоловіка, який облив кислотою свою колишню дівчину, якій 16 років, і її 18-річного супутника.

Постраждалі госпіталізовані з хімічними опіками різного ступеня тяжкості. Стан дівчини лікарі оцінюють як важкий, а її супутника — як задовільний.

"В результаті оперативно-розшукових заходів біля будинку 4 по Московському проспекту поліцейські затримали 24-річного підозрюваного", — додали в прес-службі.

За попередніми даними, хлопець зважився понівечити закоханих з ревнощів. Зараз він доставлений в територіальний відділ поліції. Незабаром ним займуться слідчі органи.