Трансгендерний чоловік, який народився в минулому році, тепер критикує медичних працівників за те, що вони називали його «матір'ю» під час вагітності, і каже, що вагітність не повинна бути тісно пов'язана з материнством.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Daily Star»

Беннет Каспар-Вільямс з Лос-Анджелеса народила сина Хадсона за допомогою кесаревого розтину в жовтні 2020 року після того, як завагітнів від чоловіка Маліка.

37-річна була жінкою, поки влітку 2015 році їй не зробили «топ-операцію» на суму 5000 доларів з видалення грудей.

Беннет
Беннет

Але вона вирішила зберегти жіночу репродуктивну анатомію і вперше задумалися про дітей після знайомства з Маліком в 2017 році.

Тепер, стверджуючи, що медичні працівники називали його "матір'ю" під час вагітності, Беннетт веде заклики назавжди розірвати зв'язок між материнством і жіночністю, заявивши, що це змушує його відчувати себе некомфортно через свою гендерну ідентичність.

Беннет
Беннет

"Ніщо в вагітності не здавалося мені "жіночним" - насправді, я думаю, що виношувати дитину, ізольованого через пандемію, і стикатися з усіма лікарнями і відвідуваннями поодинці, було найважчим і найсміливішим справою, яку я коли-небудь робив", - поділився чоловік.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у соціальній мережі показали новий образ Бориса Апреля.