Серійний злочинець Джейсон Хобсон увірвався в будинок жінки в Бертон-он-Трент і спробував згвалтувати її, пізніше безсоромно заявивши поліції, що жертва була у відносинах з ним.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Жінка, яку розбудив посеред ночі потенційний насильник, сміливо зустріла нападника в суді.

Вона розповіла, як її залишили страждати від кошмарів після того, як мерзенний Джейсон Хобсон спробував згвалтувати її в ліжку її будинку в Бертоні, перш ніж змусити її відвезти його до банкомату, щоб зняти гроші з її рахунку.

Жінка мужньо зачитала в суді власну заяву жертви про триваючий вплив нападу на її життя з тих пір, як Хобсон прокралася в її спальню, коли вона спала, і посвітив їй в обличчя факелом, перш ніж спробувати згвалтувати її.

Вона сказала стаффордському королівському суду під час слухання у справі Хобсона: "До самої смерті я буду нести з собою спогад про те, як відкрила очі і побачила, як незнайомець світить на мене факелом. Я пам'ятаю, як думала, що помру".

Суд дізнався, що в лютому минулого року жінка спала в своєму ліжку і була розбуджена темною фігурою, що світить факелом їй в обличчя.

Суд
Суд

Він намагався зґвалтувати її, а потім змусив її вчинити з ним статевий акт. Пізніше ДНК Хобсона була виявлена на її простирадлі.

Після арешту Хобсон спробував заявити в поліцію, що у нього були якісь стосунки з жінкою, і будь-які статеві акти відбувалися за обопільною згодою. Суд дізнався, що потерпіла ніколи не бачила його до тієї жахливої ночі.

Поклавши Хобсона у в'язницю на 12 з половиною років, суддя Грем Сміт сказав йому: "Ця жінка, безсумнівно, була налякана. Прокинутися вночі було б досить погано для будь-кого, але витримати сексуальне насильство і спробу згвалтування протягом тривалого періоду часу можна тільки додати до жаху, який вона відчувала. Вона відчуває в собі бажання пробачити вас. Це незвичайний акт вибачення з боку того, хто став жертвою дуже серйозного і неприємного образи. Ви перевершили все, що робили раніше. Ви просто поступилися своїм темним імпульсам".

Після винесення вироку детектив-констебль Мартін Отті з відділу зґвалтування і серйозних сексуальних злочинів поліції Стаффордшира сказав: "Я аплодую мужності жертви, яка підтримала наше розслідування, в результаті якого Хобсон був притягнутий до відповідальності".