Жінка, яка подорожує на поїзді, була вражена і каже, що «не знала, куди подітися», коли безневинна на вигляд пара у віці 30 років почала займатися брудним сексом на сидіннях навпроти неї.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Жінка-пасажир каже, що їй стало "так ніяково" після того, як розпусна парочка взяла участь у статевому акті навпроти неї, а потім посміхнулася їй, коли вона вийшла з поїзда.

Нахабна парочка взяла участь у непристойній діяльності на рейсі з Шеффілда в Клітхорпс о 13:30 в неділю, 2 січня, повідомляє GrimsbyLive.

Жінка, яка побажала залишитися анонімною, розповіла, що вирішила сісти навпроти них, а не поруч з групою п'яних чоловіків, тому що їй вони здалися «хорошими».

Але коли поїзд Transpennine Express прибув до Сканторп, вона була вражена, почувши, як чоловік розстебнув ремінь, і почала дивуватися, "що, чорт забирай, відбувається?".

Вона розповіла місцевому новинному сайту: "Через деякий час у чоловіка були спущені штани — я не знала, куди подітися. Я голосно кашляла і дивилася у вікно, щоб спробувати дати їм зрозуміти, що я була там. У якийсь момент чоловік натягнув пальто на жінку, але було ясно видно, що відбувається. Мені було так ніяково".

Станція
Станція

Коли жінка і пара зійшли з поїзда на станції Клітхорпс, вона похитала головою парі, щоб висловити своє несхвалення їх брудної діяльності.

Але, до її жаху, вони не вибачилися, а замість цього "посміхалися", коли озиралися на неї.

Жінка сказала Grimsby Live, що непристойний вчинок був "найдивнішою річчю, яку я коли-небудь бачила" і що вона "безумовно не хотіла цього бачити".

Вона додала: "Їм, мабуть, було за 30, я була так вражена, що вони навіть подумали про те, щоб зробити щось подібне. Я відчувала себе неймовірно незручно протягом усього цього. Я витратила 200 фунтів стерлінгів на зворотний квиток з Брістоля в Клітхорпс, і це не те, що я хотіла випробувати".

Представник британської транспортної поліції повідомив GrimsbyLive: "3 січня ми отримали повідомлення про те, що пара вступала в статевий акт в поїзді Cleethorpes. Інцидент стався 2 січня".