17-річна Саммер Хо зайняла свою нішу на YouTube і тепер відпочиває кілька разів на рік, заробляючи при цьому "близько 38 000 фунтів стерлінгів" за розміщення контенту.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Впливова дівчина, яка заробила «38 000 фунтів стерлінгів на рік» лише за документування свого життя, розповіла про свій успіх в епізоді "Острів вечірок: літо на Занті" на каналі 4.

Саммер XO, справжнє ім'я Саммер тіл, 17-річна інфлюенсер, яка почала знімати себе, коли їй було всього 13 років.

У той час вона була зосереджена на тому, щоб ділитися з іншими підлітками фінансовими порадами про те, як найкраще заробляти гроші, але з тих пір вона зайнялася моделюванням і контентом про стиль життя.

Маючи понад 180 000 тисяч підписників на Youtube , Саммер тепер заробляє серйозні гроші на своїх постах і стверджує, що влітку 2021 року вона провела три відпустки всього за шість тижнів.

Після польоту на Занті для просування сторінки в соціальних мережах Саммер розслабилася на палубі швидкісного катера і розповіла про свій успіх.

Саммер
Саммер

Вона сказала: "За останні шість тижнів у мене було три відпустки. Я скоро поїду в Барселону і, сподіваюся, в Мілан в жовтні».

Як і більшість працьовитих творців, Саммер почала свій шлях через хворобу, яка в той час ускладнювала життя.

Вона сказала: "Я почала це, тому що страждаю від хронічного больового синдрому. По суті, це коли ваш мозок посилає повідомлення вашому тілу, кажучи вам, що ви весь час відчуваєте біль. Я мало бувала в школі і все пропускала, я ненавиділа весь час лежати в ліжку".

Вона відразу ж домоглася успіху, коли її Відео з порадами 13-річним заробляти гроші стало вірусним.

"Мене завжди гнали за грошима", - зізналася вона.

Серед її порад підліткам було платити по фунту кожен день за миття посуду, що означало, що вони будуть приносити додому 7 фунтів стерлінгів на тиждень.

Нагадаємо, що у мережі повідомили, що до кінця століття люди почнуть жити по 180 років.