Джой Еджара з Еріта, південний схід Лондона, була вражена, коли минулого тижня відвідала місцевий магазин Wickes і виявила, що в демонстраційному унітазі було щось схоже на екскременти.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Джой Еджара з Еріта на південному сході Лондона минулого тижня відвідала місцеву філію магазину "Зроби сам", щоб купити нове сидіння для унітазу.

Але всього через 10 хвилин перегляду вона помітила, що хтось занадто ретельно протестував одну з програм відображення.

"Я була в шоці",-сказала 31-річна жінка.

Покупець
Покупець

За повідомленням LADbible , виявилося, що хтось повною мірою використовував туалет, повністю ігноруючи його функцію виставкового об'єкта .

Джой втекла з місця злочину і покинула магазин, перш ніж поділитися похмурою зустріччю зі своїми передплатниками в TikTok.

Унітаз
Унітаз

Вона сказала: "Отже, я заглянула в місцевий магазин Wickes, щоб купити нове сидіння для унітазу, тому що те, котореу мене вдома, зламалося. Будь ласка, поясніть, що це таке? Що, чорт візьми, тут відбувається?"

Відео переглянули понад 41 000 разів, і люди, здавалося, мали досить чітке уявлення про те, що відбувалося в магазині.

Покупець
Покупець

Представник сказав: "Ми шкодуємо, дізнавшись про досвід цього клієнта, і хотіли б вибачитися за будь-які незручності, які він міг викликати. Ми можемо підтвердити, що, як тільки магазин виявив інцидент, про нього негайно подбали, а вітрини у ванній були належним чином продезінфіковані".

Нагадаємо, що у мережі повідомили, що в Україні заморозили ціни на деякі продукти.