У Кабінеті Міністрів України вирішили ввести максимальну позначку надбавки на кілька продуктів харчування. Тепер до кінця карантинних заходів на території України продавцям заборонено збільшувати ціну на ряд продуктів на більш, ніж 10%.

Відповідну заяву зробили на засіданні уряду в YouTube.

Останнім часом український уряд збільшує ціни на різні послуги для населення. Зокрема, зростає ціна на знімання та купівлю квартири, на оплату комунальних послуг, також зростає вартість проїзду в громадському транспорті та продуктів харчування.

супермаркет, магазин, продукти
супермаркет, магазин, продукти

Але народний депутат Олексій Гончаренко оприлюднив важливий документ, який стосується подорожчання продуктів. Згідно з цим документом, деякі продукти харчування в українських магазинах не повинні дорожчати більш, ніж на 10%.

Так, надбавку в розмірі понад 10% не можна накладати на цукор-пісок, пшеничне борошно вищого сорту і макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна пшеничного вищого сорту). Крім того, не може сильно дорожчати і молоко пастеризоване жирністю 2,5 %.

продукти, ринок
продукти, ринок

Більш, ніж на 10%, не може рости ціна на курячі яйця категорії С1, курячу тушку і соняшникову олію. Також вартість в магазинах не можна сильно збільшувати і на вершкове масло, жирність якого становить 72,5%.

Нагадаємо, що на території України хочуть ввести цікавий податок на цукор.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українців попередили про те, що в магазинах може подорожчати цукор.

Також портал "Українці" писав, що в Україні збільшиться вартість популярного м'яса.