Триока корова, що народилася в Індії, була названа "божественним дивом" і реінкарнацією індуїстського бога Шиви, а ветеринарний лікар сказав, що це не Вішванатха, а аномальний розвиток ембріона.

Відповідну публікацію розмістили на порталі "Daily Star"

Триока корова, що народилася в Індії, була названа "божественним дивом", коли її оголосили реінкарнацією індуїстського бога Шиви.

Рідкісне теля народилося з додатковим оком на лобі і чотирма ніздрями, що викликало обурення у місцевих жителів.

Деякі жителі села Чхаттісгарх в районі Раджнандгаон в Індії стверджують, що триокий теля є реінкарнацією Вішванатхі, бога, відомого тим, що у них є око на лобі.

За повідомленням Sputnik, велика кількість людей стікалася з довколишніх сіл, щоб поклонитися корові, вважаючи її переродженням Шиви.

Хоча народження тварини, що народилася з трьома очима і чотирма ніздрями, пов'язували з індуїстським богом, ветеринарний лікар не погодився з цим порівнянням.

Купа
Купа

Теля, що народилася 14 січня, привернуло великі натовпи людей, які пропонували ароматичні палички, кокоси та гроші, згідно з звичаєм місцевої культури.

Деякі кажуть, що момент народження теляти, який народився саме в той час, коли почався індуїстський свято збору врожаю, Макар Санкранті, не є збігом.

Народження Бика сподобалося місцевим жителям, які вважають, що поява теляти має релігійне значення.

В інтерв'ю Індійському інформаційному агентству ANI житель села Нілкумар Верма сказав: "Я ніколи не бачив триоких істот. Вони були тільки у Господа Шиви. Це божественне диво. Втілення самого Господа".

Здивований дивним народженням, власник теляти Нірадж Чандел сказав, що медичний огляд теляти показав, що він здоровий.

Нагадаємо, що фермери показали картоплю-мутанта.