Мама новонародженої дитини, яка померла від катастрофічних травм голови після того, як "з неї витрясли життя", була сфотографована з немовлям всього за дев'ять днів до її трагічної смерті, пише Daily Mirror.

Суд визнав 31-річну Софі Неш і її партнера Деніела Нолана, 30 років, винними в заподіянні або допущенні смерті їхньої дитини, Ави Грейс Нолан, а також за двома пунктами звинувачення в заподіянні або допущенні серйозних травм їй і жорстокому поводженні з дітьми.

Пара була засуджена до 18 років ув'язнення в королівському суді Престона, де присяжні почули, як батьки "витрясли життя" зі своєї дитини.

Мама-монстр затрясла до смерті свою дочку
Мама-монстр затрясла до смерті свою дочку

На лякаючою фотографії, зробленої відразу після народження Ави, Неш, яка страждає аутизмом, церебральним паралічем і епілепсією, ніжно заколисує немовля, пильно дивлячись в камеру.

Всього вісім днів по тому, 16 Серпня 2017 року, поліцію викликали за адресою в Нельсоні, Ланкашир, і повідомили, що дитина не подає ознак життя. Парамедики терміново доставили немовля в Королівську лікарню Блекберн, але її не вдалося врятувати, і вона померла незабаром після півночі 17 серпня.

Розтин показав, що вона отримала катастрофічну травму голови, яка стала кінцевою причиною її смерті і, ймовірно, була викликана сильним струсом. Але ця травма була не єдиним насильством, яке Ава перенесла за своє коротке життя.

У неї була окрема черепно-мозкова травма і зламана стегнова кістка, які, як вважали, були нанесені за кілька днів до її смерті.

Мама-монстр затрясла до смерті свою дочку
Мама-монстр затрясла до смерті свою дочку

Жорстокі батьки були "непостійні і образливі" і були поглинені своїми деструктивними відносинами, які вони ставили вище безпеки свого щойно народженої дитини.

Навколо її колиски в їх хаотичному і убогому будинку Нолан розбивав скляні панелі, а Неш хапала Аву за частини тіла, не підтримуючи голівку, через що її голова бовталася без підтримки.

Виступаючи після винесення вироку, головний інспектор поліції Ланкашира Джилл Джонстон сказала: "Я рада, що Нолан і Неш обидва були ув'язнені, тим більше що обидва продовжують звинувачувати один одного і жоден з них ніколи не брав на себе ніякої відповідальності за Акти насильства, які призвели до смерті малятка Ави. В кінцевому підсумку їх егоїстична стурбованість собою в поєднанні з токсичними і мінливими відносинами призвела до того, що їх дитина померла".