Джек Патток з Бедфордшира страждає від комплексного регіонарного больового синдрому, хвороби, відомої як "хвороба самогубства" через те, що багато хворих зводять рахунки з життям, пише Daily Mirror.

Британець страждає від стану, відомого як "суїцидальна хвороба", адже йому постійно здається, що його кінцівки знаходяться в киплячій воді. Джек Патток пошкодив зап'ястя три роки тому, і після восьми місяців плутанини лікарів і неправильного діагнозу його направили до консультанта по болю в лікарні Адденбрука.

Саме тут у нього діагностували комплексний регіонарний больовий синдром (КРБС), повідомляє BedfordshireLive.

Це також відоме як "хвороба суїциду", тому що багато хто з хворих позбавляють себе життя, щоб зупинити щоденну нестерпний біль. Хвороба вражає 26 осіб на кожні 100 000 чоловік. Намагаючись пояснити, як кожен божий день відчувалася біль в руці, Джек порівняв її з тисячею порізів на руці або з зануренням в киплячу воду.

Дослідження КРБС показують, що біль може бути сильніше, ніж ампутація, пологи або перелом кістки. Біль також може спалахнути до нестерпного рівня.

Джек Патток из Бедфордшира
Джек Патток из Бедфордшира

Крім болю, Джек бореться з постійною втомою, яку викликають ліки, а також з головними болями, судомами і втратою функції правої руки.

Для Джека те, що почалося тільки з його зап'ястя, повільно перейшло до кінчиків пальців і ліктя. Йому потрібні щоденні ліки, щоб хоч якось функціонувати. Потім в минулому році біль знову прийшла в іншу область, на цей раз в його кишечник, залишивши йому не тільки сильний біль, але і нудоту.

Незважаючи на все, що сталося, останнім часом Джек дуже успішно провів час. Він закінчив свій перший семестр в університеті Англії Раскін, де вивчає управління міжнародним бізнесом. Йому вдалося здати всю свою роботу вчасно без будь-яких відстрочок.