Величезні морські істоти з'являються біля узбережжя Йоркшира, де вони викликають почуття страху і радості серед рибалок, пише Daily Mirror.

До Британії мігрують гігантські червоні Камчатські краби з Росії, які можуть вирости до двох футів в поперечнику і важити до 13 кілограм. Величезні морські істоти з'являються біля узбережжя Йоркшира, де вони викликають у рибалок почуття страху і радості.

Різновид крабів має тверду верхню оболонку і може досягати величезних розмірів поперек тіла. Хоча популярність цих видів з солодким м'ясом серед кухарів означає, що вони є прибутковим уловом для рибалок, є також побоювання, що монстри можуть зжерти всіх морських гребінців і бурих крабів.

Камчатські краби
Камчатські краби

Один рибалка сказав Sun Online: "Я дуже схвильований, але переймаюся про наші місцеві морепродукти".

Гігантські камчатські краби родом з Північної Америки, хоча вчені завезли їх до Росії в 1960-х роках, і вони процвітали в Північному Льодовитому океані. Незабаром їх кількість збільшилася, і рибалки отримали фінансову вигоду від їх достатку.

Потім величезні краби вирушили до Норвегії, де викликали черговий рибальський бум. Зовсім недавно краби були виявлені у водах Великобританії, де, якщо не брати до уваги одного виловленого в останні роки, їх ніколи не бачили в значній кількості.

Постачальник риби Шон Хендерсон, який продає рибу більш ніж у 80 ресторанів, сказав, що на цьому тижні один з його рибалок виловив 40 камчатських крабів у Брідлінгтона, Східний Йорк.

Камчатські краби
Камчатські краби

За його словами, це був перший раз, коли хтось у його родині зловив королівського краба, незважаючи на те, що вони ловили рибу в цьому районі протягом двох поколінь.

Хоча він був в захваті від нового улову, він також був насторожений тим, наскільки агресивним здавався цей вид. Гігантські краби, схоже, їли як морських гребінців, так і коричневих крабів, що змусило пана Хендерсона турбуватися про морепродукти, що ростуть у Великобританії.

Він сказав, що королівські краби принесли рибалкам в Норвегії багато грошей, але одночасно виснажили популяції інших морських істот.